Akcaburgaz mah 3090. sok no 3 kat 1

ESENYURT / ISTANBUL / TURKEY

+90 212 886 30 66

+90 212 886 30 67

Nucos Cosmetics

Nucos Kozmetik Kimdir?

Nucos Kozmetik ve Kimya İstanbul merkezli olup Türkiye´nin çeşitli illerindeki satış noktalarıyla kozmetik sektöründe özellikle kaliteli parfümleri ve bebek kolonyaları grubuyla yıllardır üretim ve ihracat yapmaktadır.Nucos istikrarlı şirket politikasıyla ve dengeli büyümesiyle sürekli bir yükseliş grafiği çizmektedir. Bu durum firmanın yurtiçindeki başarısını uluslararası boyuta taşıyarak yurtdışında avrupa başta olmak üzere yaptığı ihracatlarla müşteri ağını hızla genişletmektedir.

 

Neden Nucos Kozmetik? Şirket Yurtiçi ve Yurtdışı Müşterilerine Neleri Garanti Etmektedir?

Nucos Kozmetik, uzman araştırma ekibinin yurtiçi ve yurtdışı market aratırmaları sonucunda belirlediği yeni ürünleriyle üretim yelpazesini genişletip kendi tescilli markalarıyla ürün kalitesinden asla ödün vermeden müşteri ailesine en uygun fiyat ve sağlık standartlarında ürünlerini sunmaktadır. Hepimiz müşteri ailemizi genişletmek ve memnuniyetlerini sağlamak için çalışmaktayız.

 

Şirketimizin Yurtiçi ve Yurtdışındaki Vizyonu ve Tescilli Markaları Nelerdir? Hangi Sertifikalara Sahiptir?

Nucos en son üretim teknolojisi ile rekabetin üst seviyesine ulaşmıştır.Firmamızın üretim kalite kontrol sistemi Türk Sağlık Bakanlığı izni altındadır. Ayrıca, ürünlerimiz titiz çalışmalar sonucunda kimya mühendislerimiz ve ürün müdürlerimiz tasafından onaylandıktan sonra üretimi yapılmaktadır. Nucos tescilli Rainbow, Flaby, Marjinal, No On ve Lisse markalarıyla gerek yurtiçinde çeşitli illerimizde satış noktaları ve mağaza zincirleriyle, gerekse yurtdışında pekçok ülkede kendi tescilli markalarıyla benimsenmiştir. Yurtdışı ilişkilerimizde ithalat ve ihracat departmanlarımız şirkete yeni bir ruh kazandırmakta bunu da katıldıkları uluslararası fuar ve gezileriyle pekiştirerek şirketin rekabet gücüne dinamizm getirmektedir.

Nucos Ihracat

 

2001 yılında kurulan Nucos Cosmetics, Erkekler, Kadınlar ve Çocuklar için çeşitli kaliteli kozmetik ve kişisel bakım ürünleri üretmektedir.

 

Lisse, Rainbow, Marjinal SOS, parfüm ve kolonyalar, deodorantlar, el ayak kremleri, bebek bezi döküntü kremi, saç serumu, jel, vücut dumanları ve vücut losyonları kendi markaları altında ihraç edilen seçici ürünler arasındadır. , Flaby ve hayır.

 

Nucos Kozmetik, her adımında en önemli kalite ve ayrıcalıklı hizmet ile yerel ve uluslararası pazara sunmaya devam edecektir:

Dürüstlük, Kalite ve Disiplin.